COLOR THEME


BACKGROUND TEXTURE


درباره ما

 

این مجموعه با سابقه ای طولانی در زمینه طراحی در زمینه های مختلف و با بهره گیری از نیروی متخصص و متعهد توانسته تا نیازهای اصناف مختلف را در خصوص اجرای پروژه های طراحی برآورده سازد.


از جمله فعالیتهای این گروه می توان به طراحی در زمینه های مختلف معماری ، طراحی وب سایت ، ساخت سی دی های مولتی مدیا و تبلیغاتی ساخت انیمیشن و تیزرهای تبلیغاتی آموزش تخصصی انواع دوره های گرافیک مانند:

3d max - photoshop - premier - flash نام برد. (برای مطالعه بیوگرافی طراح کلیک کنید)

در مورد طراحی وب سایت بیشتر بدانید

طراحی وب سایت های تبلیغاتی با گرافیک بالا

3نرم افزار مورد استفاده در این بخش فلش می باشد که به طراح اجازه ساخت محیط گرافیکی بالا و خیره کننده ای را می دهد بسیاری از سایت های حرفه ای امروزه بوسیله این نرم افزار طراحی می شوند شایان ذکر است که طراحی بوسیله این نرم افزار بیشتر جهت کارهای تبلیغاتی و ایستا(با محتویات ثابت)انجام می گیرد.

در مورد ساخت سی دی مولتی مدیا بیشتر بدانید

سی دی های تبلیغاتی ، آموزشی و . . . .

2این نوع از طراحی سی دی تبلیغاتی یا آموزشی مورد نظر شما را با گرافیک بالا طراحی کرده و به صورت خودکار در هنگام قرار گیری در درایو آنرا اجرا می کند.شما می توانید جهت معرفی حرفه و خدمات خود به مشتریان از این محصول استفاده نمائید.

درمورد طراحی معماری سه بعدی بشتر بدانید

طراحی دکوراسیون داخلی - نمای ساختمان - طراحی آشپزخانه

1هر بنای معماری قبل از اجرا نیاز به یک نقشه دارد تا نحوه انجام آن از نظر فنی به درستی انجام شود با داشتن نقشه و فایل های سه بعدی شده پروژه زوایایی از کار که مبهم هستند مشخص شده و قبل از اجرا و صرف هزینه شما می توانید آنها را اصلاح کنید..

  • " تنها با یک تماس و بهره گیری از مشاوره رایگان سوالات خود را پاسخ دهید"

    "طراحی خود را در هر زمینه گرافیکی به ما بسپارید "

  • "ابتدا طرح خودرا دیده و پس از انجام اصلاحات و تائید نهایی مبلغ آن را بپردازید"